Wiadomości Zielona Góra

[Zielona Góra] Policja poszukuje dwóch kobiet podejrzanych o spowodowanie wybuchu gazu

Policja opublikowała komunikat w związku z niedawnym wybuchem gazu w Zielonej Górze w którym prosi o pomoc w odnalezieniu dwóch kobiet.  

Niedawny wybuch gazu w jednym z wieżowców przy ulicy Wyszyńskiego w Zielonej Górze, spowodował lawinę pytań o powód wybuchu. Jednym z najczęściej branych pod uwagę jest taki, który podają mieszkańcy samego wieżowca. Są to dwie kobiety, które mieszkały w mieszkaniu w którym doszło do wybuchu.

Mieszkamy na tym samym piętrze, na którym doszło do wybuchu. Moje dzieci dzielą ścianę z tymi nieszczęsnymi sąsiadami. MOPS, prokuratura, policja i sądy nie reagowały na nasze apele. Te kobiety się odgrażały, że się wysadzą, że swoje mieszkanie przekażą radykalnym islamistom na dom modlitw i tak dalej – stwierdził jeden z mieszkańców w rozmowie z Gazetą Lubuską

Dziś otrzymaliśmy informację, że policja opublikowała komunikat i zdjęcia dwóch kobiet, które przebywały w tym mieszkaniu.

Na rysopisie widoczne są dwie kobiety: pierwsza z nich, młodsza szczupła kobieta, która ma krótkie włosy o kolorze blond. Kobieta ubrana była w spodnie dżinsowe z nogawkami do połowy łydki, czarną koszulkę, bezrękawnik w kolorze moro i buty sportowe w jasnym kolorze. Prawdopodobnie nosi okulary.

Druga z nich, starsza szczupła kobieta, która ma krótkie włosy o kolorze siwym. Ostatni raz widziano ją w  w dżinsach, białej koszulce, dżinsowym bezrękawniku w niebieskim kolorze i białe klapki. Nosi okulary korekcyjne.

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanych pod numerami telefonów: 112, (68) 476 21 00, 690 106 683

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *